Закупівлі через систему Прозорро.Продажі

Електронні торги Прозорро.Продажі дозволяють учасникам знайти об’єкт, що цікавить, а організаторам торгів знайти покупців. За допомогою даної системи можна швидко продати непотрібні активи та не витрачати кошти на їх утримання. Також можна здавати в оренду нерухомість, використання якої поки не планується. При цьому продавцеві не знадобиться витрачатися на рекламні заходи, а покупцеві витрачати час на пошуки потрібного об’єкту.

Що можна купити через Прозорро.Продажі

Працювати з даною електронною системою можна через акредитовані торгівельні майданчики, на яких представлений широкий вибір аукціонів. На електронних торгах можна придбати все, що завгодно: від праски до підприємства. При цьому сама процедура торгів є досить простою та інтуїтивно зрозумілою. В аукціоні переможе той, хто запропонує найвищу ціну за лот. Тут немає ніяких домовленостей або корупційних схем, так як всі учасники зашифровані за допомогою спеціальних кодів. 

В аукціонах Прозорро можна брати участь в торгах з продажу державного майна. При цьому придбати об’єкти нерухомості або будь-які інші лоти можна за ціною нижче ринкової. Через електронні торгові майданчики можна придбати:

  • нерухомість (житлову, нежитлову, промислову);
  • земельні ділянки;
  • автомобілі;
  • металобрухт;
  • деревину;
  • активи ліквідованих банків;
  • майно збанкрутілих підприємств;
  • ліцензії на використання надр землі і так далі.

Важливо знати, що незалежно від того, яка саме ЕТМ була використана для участі в торгах, тарифи будуть однаковими для всіх. Тут немає прихованих комісій та додаткових платежів.

В ході торгів учасники самостійно формують вартість лота, роблячи свої ставки, тому ціна об’єкта завжди буде справедливою. З появою системи Прозорро.Продажі багато підприємств змогли позбутися корупції та договірних схем. Електронні торги є відкритими та абсолютно прозорими.

Головні переваги закупівель через Прозорро.Продажі

Основна перевага електронних торгів, що ведуться через цю систему аукціонів, полягає в прозорості та відкритості. За торгами можуть спостерігати всі бажаючі, при цьому також видно кількість учасників, їх пропозиції, що забезпечує здорову конкуренцію.

Також аукціони Прозорро відрізняються високим рівнем безпеки. Тут вам не підсунуть «кота в мішку», бо всіх учасників торгів уважно перевіряють. Але, не дивлячись на високу безпеку таких аукціонів, перед тим, як взяти участь в торгах, необхідно ознайомитися з описом лота і умовами його продажу.

На аукціонах Прозорро можна придбати взяти в оренду вагони, нерухомість, придбати земельну ділянку, авто, природний газ, нерухомість тощо. Більш детально за посиланням: https://megasale.com.ua/prodazh-neobroblenoyi-derevyny-u-zhytomyri-na-auktsioni-prozorro-sale/.

Сучасні відкриті торги деревиною

Відкриті торги деревиною наразі доступні кожному потенційному учаснику ринку. Тому вам варто уважніше переглянути вказані механізми та відкрити для себе чимало нових можливостей у цій ділянці ринку. Правильне ставлення до

Як проходить оцінка пропозицій та визначення переможця

Формат проведення аукціонів в тендерних закупках – це вже всім відома інформація. Якщо говорити коротко, то мова йде про три основні етапі, на кожному з яких всі учасники знижують свої

Механизмы реализации имущества через Ассоциацию бирж и электронных площадок Прозорро

Проект создан для реализации имущества и государственных активов по принципам свободной конкуренции, публичности, доступности и эффективности. Система предоставляет полный спектр услуг по купли-продажи товаров и услуг. Наибольшей популярностью пользуется площадка