Закупівлі через систему Прозорро.Продажі

Електронні торги Прозорро.Продажі дозволяють учасникам знайти об’єкт, що цікавить, а організаторам торгів знайти покупців. За допомогою даної системи можна швидко продати непотрібні активи та не витрачати кошти на їх утримання. Також можна здавати в оренду нерухомість, використання якої поки не планується. При цьому продавцеві не знадобиться витрачатися на рекламні заходи, а покупцеві витрачати час на пошуки потрібного об’єкту.

Що можна купити через Прозорро.Продажі

Працювати з даною електронною системою можна через акредитовані торгівельні майданчики, на яких представлений широкий вибір аукціонів. На електронних торгах можна придбати все, що завгодно: від праски до підприємства. При цьому сама процедура торгів є досить простою та інтуїтивно зрозумілою. В аукціоні переможе той, хто запропонує найвищу ціну за лот. Тут немає ніяких домовленостей або корупційних схем, так як всі учасники зашифровані за допомогою спеціальних кодів. 

В аукціонах Прозорро можна брати участь в торгах з продажу державного майна. При цьому придбати об’єкти нерухомості або будь-які інші лоти можна за ціною нижче ринкової. Через електронні торгові майданчики можна придбати:

  • нерухомість (житлову, нежитлову, промислову);
  • земельні ділянки;
  • автомобілі;
  • металобрухт;
  • деревину;
  • активи ліквідованих банків;
  • майно збанкрутілих підприємств;
  • ліцензії на використання надр землі і так далі.

Важливо знати, що незалежно від того, яка саме ЕТМ була використана для участі в торгах, тарифи будуть однаковими для всіх. Тут немає прихованих комісій та додаткових платежів.

В ході торгів учасники самостійно формують вартість лота, роблячи свої ставки, тому ціна об’єкта завжди буде справедливою. З появою системи Прозорро.Продажі багато підприємств змогли позбутися корупції та договірних схем. Електронні торги є відкритими та абсолютно прозорими.

Головні переваги закупівель через Прозорро.Продажі

Основна перевага електронних торгів, що ведуться через цю систему аукціонів, полягає в прозорості та відкритості. За торгами можуть спостерігати всі бажаючі, при цьому також видно кількість учасників, їх пропозиції, що забезпечує здорову конкуренцію.

Також аукціони Прозорро відрізняються високим рівнем безпеки. Тут вам не підсунуть «кота в мішку», бо всіх учасників торгів уважно перевіряють. Але, не дивлячись на високу безпеку таких аукціонів, перед тим, як взяти участь в торгах, необхідно ознайомитися з описом лота і умовами його продажу.

На аукціонах Прозорро можна придбати взяти в оренду вагони, нерухомість, придбати земельну ділянку, авто, природний газ, нерухомість тощо. Більш детально за посиланням: https://megasale.com.ua/prodazh-neobroblenoyi-derevyny-u-zhytomyri-na-auktsioni-prozorro-sale/.

Продажа земли в системе Прозорро.Продажи

Открытие земельного рынка Украина ждала с 1992 года, с момента, когда был наложен первый мораторий на продажу земли. Сдвинуть с мертвой точки мешали отсутствие полноценных законов, коррупция и экономический кризис.

Покупка брендовых вещей

Покупка брендовых вещей это просто прекрасная возможность для того, чтобы вы могли выйти на новый уровень в этом направлении и приобрели для себя самые подходящие вещи. В результате у вас

Популярное стилистическое направление: красота женского тела

Необычное, удивительное по своим характеристикам и особенностям направление пин ап появилось еще в американской культуре. Но достаточно быстро набрало серьезные обороты стало распространенным и в других странах всего мира. В