Особливості ринку землі в Україні

З 01.07.2021 року в Україні буде відкритий ринок землі, тому перед державою стоїть дуже важлива задача – забезпечити прозорий та відкритий продаж землі сільськогосподарського призначення. Варто пам’ятати, що земельні відносити є досить складними з економічної точки зору, так як вони характеризуються цілим рядом особливостей. Цей природний ресурс є невідновним та обмеженим, тому ринок землі і відрізняється специфікою.

На даний час налічується близько 43 мільйонів гектар землі сільськогосподарського призначення, також є 10,4 мільйони гектар у власності держави. Довготривалий мораторій був скасований, тому багато українців можуть цим скористатися та продати земельні наділи. Дізнатися усі деталі цього процесу можна на сайті Української універсальної біржі https://uub.in.ua/post/TsninarinkuzemlvUkranprodazhnaauktsonProzorroSale_1.

Переваги продажу землі через систему Прозорро.Продажі

Система Прозорро була створена для того, щоб легалізувати та зробити відкритим продаж державного майна. Але наразі в цій системі також є можливість продавати майно, що знаходиться в приватній власності. Якщо держава забезпечить проведення продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення через відкриті онлайн торги, то усі отримають багато переваг.

По-перше, продаж землі, яка є цінним природним ресурсом України, буде контролюватися державою. По-друге, торги відбуватимуться чесно, відкрито та прозоро, тобто без будь-яких корупційних схем чи змов. По-третє, це відриє великі можливості для бізнесу, так як приймати участь у змаганні за право придбати земельні ділянки усі будуть на рівних умовах. Тобто малий підприємець зможе конкурувати з представником великого бізнесу. Завдяки цьому забезпечується рівність умов для усіх учасників ринку.

Що таке система Прозорро.Продажі

Система Prozorro.Sale – це високотехнологічне IT-рішення, завдяки якому забезпечується реалізація державних та комунальних активів, а також приватних ресурсів. Ця система є адміністратором онлайн торгів, що проводяться на акредитованих торгівельних майданчиках, таких як УУБ. Наразі існує 40 таких онлайн платформ, де потенційні покупці можуть ознайомитися з великою кількістю лотів та подати заявку на участь в електронних аукціонах. У випадку виникнення будь-яких питань стосовно ринку землі та особливостей її продажу на онлайн торгах, зареєстровані учасники можуть звернутися за консультацією до спеціалістів торгівельного майданчику.

Преимущества букетов в цилиндре

В последнее время вы все чаще можете заметить мужчин и женщин, которые идут по улице с коробкой цилиндрической формы. Если коробка не закрыта, то в ней даже можно рассмотреть букет

Прикормки и насадки

Интернет магазин «Pike» предлагает прикормки и насадки от известных производителей, которые отличаются по цене и качеству. Ознакомиться с товаром для ловли рыбы и приобрести интересные новинки, можно совершив переход по

Ринок деревини в Україні

Через електронні торгівельні майданчики, такі як Українська універсальна біржа, лісгоспи України продають деревину різних сортів. На сьогоднішній день понад 260 лісових господарств реалізують ліс за ринковими цінами. Продаж відбувається через