Особливості ринку землі в Україні

З 01.07.2021 року в Україні буде відкритий ринок землі, тому перед державою стоїть дуже важлива задача – забезпечити прозорий та відкритий продаж землі сільськогосподарського призначення. Варто пам’ятати, що земельні відносити є досить складними з економічної точки зору, так як вони характеризуються цілим рядом особливостей. Цей природний ресурс є невідновним та обмеженим, тому ринок землі і відрізняється специфікою.

На даний час налічується близько 43 мільйонів гектар землі сільськогосподарського призначення, також є 10,4 мільйони гектар у власності держави. Довготривалий мораторій був скасований, тому багато українців можуть цим скористатися та продати земельні наділи. Дізнатися усі деталі цього процесу можна на сайті Української універсальної біржі https://uub.in.ua/post/TsninarinkuzemlvUkranprodazhnaauktsonProzorroSale_1.

Переваги продажу землі через систему Прозорро.Продажі

Система Прозорро була створена для того, щоб легалізувати та зробити відкритим продаж державного майна. Але наразі в цій системі також є можливість продавати майно, що знаходиться в приватній власності. Якщо держава забезпечить проведення продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення через відкриті онлайн торги, то усі отримають багато переваг.

По-перше, продаж землі, яка є цінним природним ресурсом України, буде контролюватися державою. По-друге, торги відбуватимуться чесно, відкрито та прозоро, тобто без будь-яких корупційних схем чи змов. По-третє, це відриє великі можливості для бізнесу, так як приймати участь у змаганні за право придбати земельні ділянки усі будуть на рівних умовах. Тобто малий підприємець зможе конкурувати з представником великого бізнесу. Завдяки цьому забезпечується рівність умов для усіх учасників ринку.

Що таке система Прозорро.Продажі

Система Prozorro.Sale – це високотехнологічне IT-рішення, завдяки якому забезпечується реалізація державних та комунальних активів, а також приватних ресурсів. Ця система є адміністратором онлайн торгів, що проводяться на акредитованих торгівельних майданчиках, таких як УУБ. Наразі існує 40 таких онлайн платформ, де потенційні покупці можуть ознайомитися з великою кількістю лотів та подати заявку на участь в електронних аукціонах. У випадку виникнення будь-яких питань стосовно ринку землі та особливостей її продажу на онлайн торгах, зареєстровані учасники можуть звернутися за консультацією до спеціалістів торгівельного майданчику.

Що собою представляє тендерне забезпечення

Наявність тендерного забезпечення в учасників торгів – це одна з тих умов, яка може висуватися організатором державних закупівель. Варто зазначити, що цей пункт навіть прописаних в законах України “Про публічні

Сучасні відкриті торги деревиною

Відкриті торги деревиною наразі доступні кожному потенційному учаснику ринку. Тому вам варто уважніше переглянути вказані механізми та відкрити для себе чимало нових можливостей у цій ділянці ринку. Правильне ставлення до

Все, что необходимо для активных людей

Если хочется всегда чувствовать себя тепло и комфортно, даже если за окном минусовая температура, стоит заранее позаботится о выборе достойных по характеристикам и свойствам товаров. К примеру, в интернет-магазине представлено