Особливості ринку землі в Україні

З 01.07.2021 року в Україні буде відкритий ринок землі, тому перед державою стоїть дуже важлива задача – забезпечити прозорий та відкритий продаж землі сільськогосподарського призначення. Варто пам’ятати, що земельні відносити є досить складними з економічної точки зору, так як вони характеризуються цілим рядом особливостей. Цей природний ресурс є невідновним та обмеженим, тому ринок землі і відрізняється специфікою.

На даний час налічується близько 43 мільйонів гектар землі сільськогосподарського призначення, також є 10,4 мільйони гектар у власності держави. Довготривалий мораторій був скасований, тому багато українців можуть цим скористатися та продати земельні наділи. Дізнатися усі деталі цього процесу можна на сайті Української універсальної біржі https://uub.in.ua/post/TsninarinkuzemlvUkranprodazhnaauktsonProzorroSale_1.

Переваги продажу землі через систему Прозорро.Продажі

Система Прозорро була створена для того, щоб легалізувати та зробити відкритим продаж державного майна. Але наразі в цій системі також є можливість продавати майно, що знаходиться в приватній власності. Якщо держава забезпечить проведення продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення через відкриті онлайн торги, то усі отримають багато переваг.

По-перше, продаж землі, яка є цінним природним ресурсом України, буде контролюватися державою. По-друге, торги відбуватимуться чесно, відкрито та прозоро, тобто без будь-яких корупційних схем чи змов. По-третє, це відриє великі можливості для бізнесу, так як приймати участь у змаганні за право придбати земельні ділянки усі будуть на рівних умовах. Тобто малий підприємець зможе конкурувати з представником великого бізнесу. Завдяки цьому забезпечується рівність умов для усіх учасників ринку.

Що таке система Прозорро.Продажі

Система Prozorro.Sale – це високотехнологічне IT-рішення, завдяки якому забезпечується реалізація державних та комунальних активів, а також приватних ресурсів. Ця система є адміністратором онлайн торгів, що проводяться на акредитованих торгівельних майданчиках, таких як УУБ. Наразі існує 40 таких онлайн платформ, де потенційні покупці можуть ознайомитися з великою кількістю лотів та подати заявку на участь в електронних аукціонах. У випадку виникнення будь-яких питань стосовно ринку землі та особливостей її продажу на онлайн торгах, зареєстровані учасники можуть звернутися за консультацією до спеціалістів торгівельного майданчику.

Лучшие кроссовки для утренней пробежки

Бег – один из доступных и популярных видов спорта. Для утренних или вечерних пробежек не обязательно посещать тренажерные залы. Подойдут стадионы, шоссе, парковые дорожки и даже лесные тропинки. Во время

Продажа земли в системе Прозорро.Продажи

Открытие земельного рынка Украина ждала с 1992 года, с момента, когда был наложен первый мораторий на продажу земли. Сдвинуть с мертвой точки мешали отсутствие полноценных законов, коррупция и экономический кризис.

Выбор одеяла

Выбор любого изделия, независимо от ценового диапазона и других факторов сопровождается недопониманием и потерями времени. Если человек хочет приобрести качественный товар, ему придется потратить на это свои деньги и время.