Де продати електроенергію? Реєструйтеся на біржі УЕБ!

Нова модель реалізації електричної енергії заробила в липні 2019 року, саме тоді почали діяти окремі норми Закону України «Про ринок електричної енергії». Вартість електроенергії формується прозоро, на це дають гарантію аукціони відкритого типу на біржі, в цьому вони істотно відрізняються від установки тарифів централізованим способом. В кінцевому підсумку всі учасники ринку (покупці, постачальники, виробники) у виграшному становищі, для останніх з’являється можливість вільно реалізовувати електроенергію на біржовий платформі УЕБ www.ueex.com.ua/presscenter/news/yak-prodati-elektroenergiu-na-birzhi-ueb/.

Як продавати електричну енергію на ТБ «Українська енергетична біржа»?

До цього електроенергія купували і продавали за наступною схемою: отримана виробником електрична енергія реалізовується тільки покупцеві-оптовика, яким було держпідприємство «Енергоринок». Далі це підприємство реалізує отриману електроенергію енергозберігаючим компаніям (посередникам). Саме енергозберігаючі компанії вже виконували свою функцію і реалізовували електроенергію безпосередньо споживачам.

З прийняттям нового закону описаний ланцюжок пересування електроенергії перестала існувати, що в свою чергу дозволило конкуренції почати розвиватися, а формування цін стати справедливим. Ринок в оптовому сегменті підрозділяється на ринок:

  1. двосторонніх договорів — укладання договору про реалізацію електроенергії відбувається без посередників, тобто з виробниками або постачальниками, які вже придбали електроенергію;
  2. «На добу вперед» — електрична енергія продається на такому ринку на наступний день після поточного торгового дня;
  3. внутрісуточних — в межах однієї доби здійснюється продаж електроенергії (тобто перед споживанням);
  4. балансуючий ринок — ринок з можливістю кількісного збалансування відпустки і отримання електроенергії безпосередньо з мережі.

Для України, єдиною онлайн-платформою на просторах якої можна продавати або купувати електроенергію є ueex.com.ua. На конкурсній основі дана платформа отримала право проводити аукціонні торги двосторонніх договорів. Аукціон на ТБ «УЕБ» використовував спеціалізований програмний продукт Бетсі з версією ElectricPower для здійснення торгових операцій.

Відмінне місце на просторах інтернету для продажу електроенергії сайт ueex.com.ua

Реєстрація на онлайн-ресурсі ueex.com.ua, відкриває широкі можливості своїм користувачам, це різні виробники електричної енергії, а також інші учасники, здійснювати продаж електроенергії гідних умовах. Працюють секції з комерційним напрямок, тут можна знайти пропозиції про покупку або продаж електроенергії, ціни ж можуть підвищуватися або знижуватися.

Як купити авто через державні аукціони

Автомобіль – це вже не просто транспортний засіб а дещо більше. Для багатьох людей такий тип техніки став невід’ємною частиною життя. При цьому, варто розуміти, що для придбання подібних транспортних

ПЕЛЕНАНИЕ: «ЗА» И «ПРОТИВ»

Давайте рассмотрим все за и против. С давних пор младенцев пеленали, или даже «свивали», используя для этого длинные узкие полосы материи. В дальнейшем применялось тугое пеленание при помощи пеленки, да так, чтобы ребенок

Аккумуляторы недорого в режиме онлайн

Для того чтобы длительное время наслаждаться функциональными возможностями смартфона и всегда быть на связи, нужно менять аккумулятор только на качественные, оригинальные и лицензионные аналоги. Найти такие аккумуляторы сегодня можно на